Foto

Náraz do stromů byl tak silný, že se z auta vytrhl motor

K vážné ranní dopravní nehodě vyjely všechny záchranné složky

Autor: Karel Aleš pondělí 24. března 07:35 , aktualizace 19:28

Nehody


     Dnes kolem půl sedmé ráno došlo na silnici m
ezi Újezdem Svatého Kříže a Bělou nad Radbuzou k dopravní nehodě, během které osobní vůz vyletěl za silnice, převrátil se na střechu a narazil do stromů ve svahu nad potokem. Náraz byl tak silný, že se z vozidla dokonce vytrhl motor.

     Z místa bylo hlášeno zranění řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. 

     Hasiči zajistili místo nehody, řídili dopravu a asistovali záchranářům při ošetřování zraněného.

     Ačkoli nehoda vypadala více než hrozivě, řidič nejenže přežil, ale dokonce z hrozivě vypadající nehody vyvázl bez vážnějších zranění. "Mohu potvrdit, že do nemocnice v Domažlicích transportujeme muže narozeného v roce 1999 s lehkým zraněním," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich zprávu doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizujeme:

     "Řidič narozený v roce 1999 jel s osobním vozidlem Škoda ve směru od Újezdu Svatého Kříže, kdy zřejmě po projetí mírné pravotočivé zatáčky najel na rovném úseku komunikace na pravou krajnici a poté s vozidlem vyjel vpravo za pravý okraj silnice, kde pod její úrovní narazil do pařezu.
     Následkem nárazu se z vozidla uvolnil motor, auto se přetočilo na střechu a tou se zastavilo o stromy. Při nehodě došlo ke zranění řidiče. Dechová zkouška byla u řidiče negativní,"
popsala nám průběh nehody mluvčí policie s tím, že policisté se okolnostmi nehody nadále zabývají.

Foto HZS

Workpress Aviation

Dynamická česká výrobní společnost se zaměřením na letecký průmysl.