Foto

Podezřelí z Globusu jsou ztotožněni, policisté vám děkují za pomoc

V obchodním domě Globus si přisvojili 18 000 korun, které nalezli zapomenuté v bankomatu

Autor: Petr Novák sobota 22. února 11:08 , aktualizace 11:08

Pátrání


Aktualizujeme:

     Policisté již díky vám znají totožnost obou osob. Ihned po vydání článku se nám i přímo policistům ozvalo více lidí, kteří je poznali.
     Policisté vám děkují nejen za jejich ztotožnění, ale i za sdílení pátrací relace.

Původní článek:

    Policisté se zabývají případem zatajením věci, ke kterému došlo ve středu 22. ledna v době od 13:10 do 13:20 v obchodním domě Globus na okraji Plzně. 

     "Dosud neznámí pachatelé si v pasáži nákupního centra přisvojili finanční hotovost ve výši osmnácti tisíc korun, která zůstala neodebrána v peněžním bankomatu," uvedla nám mluvčí policie.

     Policistům se následně podařilo získat fotografie podezřelých a nyní žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni tyto osoby identifikovat, případně přímo osoby zachycené na fotografii, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení nebo zavolali na tísňovou linku 158.

Foto PČR


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.