Domažličtí policisté včera přijali oznámení o krádeži hliníkových kol, ke které došlo v Domažlicích na parkovišti u Penny, toto pondělí v noci. Dosud neznámý pachatel odcizil z Fordu Mondeo čtyři hliníková originální kola výrobní značky Ford. Během tohoto na vozidle poškodil plechy a auto nechal sedět na dlažebních kostkách.
Policejní mluvčí nám potvrdila, že policisté již zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Po odcizených pneumatikách i po pachateli intenzivně pátrají. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.
Majitel vozu dal prostřednictvím Facebooku k dispozici fotografie vozu před i po krádeži a prosí vás o sdílení. Kdybyste kdekoli v zastavárně či bazaru tato kola zahlédli, informujte prosím okamžitě policii.