Význam hesla: "MHD je taková, jakou si ji uděláme!" možná špatně pochopil bulharský dělník jedoucí v pátek večer v tramvaji č. 1 v Plzni na Slovanech. Muž si totiž za jízdy vsunul ruku do kalhot a mlsně sledujíc nedaleko sedící ženu, se začal vášnivě uspokojovat.
Jednání muže si všimla další cestující, žena narozená v roce 1980, která byla v tramvaji i se svým přítelem. Žena nejenže na vše pohotově telefonicky upozornila policii, ale také informovala, že muž z vozu vystoupil na Mikulášském náměstí. Operační důstojník na zastávku okamžitě vyslal hlídku, která cizince narozeného v roce 1973 na místě zadržena. Muž nadýchal téměř dvě promile a uvedl, že si už nepamatuje, co v tramvaji dělal.
Jeli jste v pátek večer v této tramvaji a viděli jste onanujícího Bulhara? Policisté rádi přijmou vaše svědectví, přihlašte se prosím na lince 158.
Opilý Bulhar onanoval v tramvaji
Buď onanoval nebo jen špatně pochopil reklamní heslo PMDP
Advokátní kancelář CINK a partneři
Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.
V centru Plzně nyní probíhá evakuace osob a policie uzavírá ulice - aktualizováno
Neznámý řidič srazil ženu na přechodu pro chodce a z místa bez poskytnutí pomoci zbaběle ujel
Dopravní podniky města Plzně se postavily za svého řidiče, děkujeme!
Víte, že dnes je Evropský den obětí trestných činů?
Ukrajinec chtěl utéct před policisty, po pádu z výšky však skončil v nemocnici
Neobvyklý cestující nalezený v Plzni na nádraží