Foto

Vážná nehoda kamionu

Hasiči museli řidiče vyprostit a předat do péče záchranářů

Autor: Karel Aleš úterý 28. dubna 07:37 , aktualizace 08:32

Nehody

Partner článku – Auto partner Servis


     Včera večer po šesté hodině došlo na silnici 26, tedy hlavním tahu z Plzně na Domažlice a dále na Folmavu, nedaleko Babylonu, k nehodě nákladní soupravy převážející plastový granulát.

     Kamion značky Scania skončil převrácený mimo vozovku a svědci oznámili nejen zranění, ale i zaklínění jeho řidiče, takže na místo vyjížděly všechny záchranné složky.

     "Jednu osobu jsme vyprostili a předali do péče záchranářů, dále jsme zajistili místo nehody a zachytávali unikající hydraulický olej," uvedl k této události mluvčí hasičů.

     "Muže ve věku čtyřiačtyřiceti let jsme s lehkým zraněním dolní končetiny transportovali do zdravotnického zařízení," doplnil nám mluvčí záchranářů. 

     Veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté, zatím je možné pouze uvést, že přítomnost alkoholu byla u řidiče ještě na místě vyloučeno dechovou zkouškou. 

Foto: HZS

Auto partner Servis

Plzeňský servis pro celu řadu značek vozidel. Provádíme servisní prohlídky, pneuservis, STK, vyrážení VIN, nástřiky podvozků, čištění klimatizací, geometrii a mnoho dalšího. V neposlední řadě pro Vás také zajistíme náhradní díly pro osobní i užitkové vozy.