Foto

Ranní dopravní nehoda na Borech

Nedání přednosti skončilo střetem vozů

Autor: Karel Aleš čtvrtek 27. února 08:14 , aktualizace 09:23

Nehody

Partner článku – Hotel Central - Terraza


     Dnes kolem šesté hodiny ráno došlo na křižovatce ulic Podnikatelská a U Panasoniku v Plzni na Borských polích k dopravní nehodě, během které se střetla dvě osobní vozidla značek Škoda. 

     Z místa nebylo prvotně hlášeno zranění, takže k nehodě vyjeli pouze hasiči k úklidu vozovky a samozřejmě i dopravní policisté.  

     Hasiči zajistili prostor nehody, provedli protipožární opatření a lehce zraněnému muži ošetřili drobné poranění, které nevyžadovalo další asistenci záchranářů. Následně ještě pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     "Padesátiletý řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Fabia nedal přednost osobnímu vozidlu Škoda Octavia osmapadesátiletého řidiče. Řidiči měli dechové zkoušky negativní a dopravní nehodu vyřídili plzeňští dopravní policisté na místě v příkazním řízení uložením pokuty," uvedla tisková mluvčí policie. 

Foto HZS

Hotel Central - Terraza

Unikátní terasa na střeše hotelu Central s výhledem na celé náměstí. Moderní design i gastronomie, neopakovatelné snídaně. Připravili jsme pro vás menu, které vás okouzlí. Každý pokrm je pečlivě připraven, aby vám přinesl gastronomický zážitek plný chutí a vůní. Přijďte nás zažít