Foto

Žena se vyhýbala nástupu do vězení a po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání

Dva zadržení v centru Plzně během necelých tří hodin

Autor: Petr Novák pátek 17. října 09:37 , aktualizace 10:07

Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – JPROGRESS

     

     O strážnících ze stanice územně strážní služby, jejich skvělé znalosti Plzně i jejích problémovějších obyvatel, informujeme poměrně často a i tento článek je potvrzením jejich schopností. Jen během úterý měli totiž dva zadržené, v prvním případě se žena vyhýbala nástupu do výkonu odnětí svobody, ve druhém zase muž unikal celostátnímu pátrání Policie ČR.

     "V poledne hlídka v Pražské ulici poblíž křižovatky s Perlovou ulicí narazila na ženu, kterou dobře znala z dřívější služby. A bohužel pro ni strážníci ale také věděli, že sedmadvacetiletá žena je vedena mezi celostátně hledanými a pohřešovanými osobami kvůli nenastoupení do výkonu trestu. Ověření v databázích jejich podezření potvrdilo a žena tak putovala do rukou policie," uvedla nám mluvčí městské policie.

     Jen o dvě a půl hodiny později spolupracovali strážníci s revizory dopravních podniků, když jejich pozornost upoutal další muž, jehož tvář již dobře znali z předešlých zásahů. "I tentokrát jejich instinkt nezklamal. Muž figuroval v seznamu zájmových osob pro Policii ČR, a tak dotyčný v jejich doprovodu zamířil, kam měl," pokračovala mluvčí.

Foto MP

 

JPROGRESS

Pracujte s profesionály Již několik let zajišťujeme kvalitní a dobře placená pracovní místa zejména do technických oborů. Sami se snažíme vykonávat naši práci maximálně profesionálně a proto sami požadujeme svědomitý přístup a vysoce kvalifikovaný profil i u našich spolupracovníků.