Aktuálně Foto Pátrání

Michaela Brezáni by mohla být v ohrožení života

Policisté intenzivně pátrají po mladé ženě, která byla naposledy viděna v Plzni na Vinicích

Autor: Karel Aleš úterý 30. září 14:32 , aktualizace 15:06

Pátrání

Partner článku – Ski klinovec

 

     Policisté pátrají po ženě, která byla naposledy viděna včera v místě svého bydliště v Plzni v městské části Vinice. Do současné doby se nevrátila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Žena neužívá žádné léky, bez kterých by byla ohrožena na zdraví, ale je důvodná obava, že by si mohla sáhnout na život.

Michaela Brezáni

Datum narození 09. 07. 2003
Pátrání vyhlášeno 30. 09. 2025
Bydliště - Louny, toho času Plzeň Vinice
Státní příslušnost Česká republika 

     Michaela Brezáni je hubené postavy vysoké cca 156 cm, má modré oči a rovné vlasy hnědé barvy. 

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Ski klinovec

Trail Park Klínovec není určen pouze zkušeným cyklistům. Areál nabízí 30 km trailů čtyř obtížností od nejlehčích po ty náročnější. Nechybí ani půjčovna a kompletní zázemí. Lehké stezky jsou vhodné i pro začínající cyklisty a tedy i pro děti.