Policisté Policie České republiky pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který se dne 17. března tohoto roku dopustil přečinu krádež. Ke skutku došlo mezi 14.00 hodin a 14.30 hodin, na prodejní ploše prodejny Albert vobchodním centru Olympia v plzeňských Černicích.
Muž neznámé totožnosti si nejdříve na prodejního ploše do nákupního vozíku naskládal různé zboží vcelkové hodnotě 7661 korun a poté, aniž je zaplatil, prošel pokladní zónou a zobchodu i slupem odešel.
Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří se vpředmětné době pohybovali vokolí místa činu a všimli si podezřelého chování jakékoli osoby, dále občany, kteří jsou schopni identifikovat podezřelého muže zachyceného na přiložených fotografiích a neznámou ženu, jejíž výpověď by mohla být cenná zhlediska objasnění skutku, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.
Foto a zdroj: PČR