Aktuálně Foto

Řidič najel přímo do pilíře viaduktu

Zraněného muže museli záchranáři transportovat do nemocnice

Autor: Karel Aleš pondělí 27. července 16:40 , aktualizace 16:45

Nehody

Partner článku – Karcher

 

     Dnes krátce před půl druhou odpoledne došlo v Horní Blatné na Karlovarsku k dopravní nehodě, během které řidič vozidla Ford narazil do kamenného pilíře viaduktu. Z místa bylo hlášeno jeho zranění, takže k nehodě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili prostor nehody, provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněného řidiče.
     "Muže narozeného v roce 1963 jsme po ošetření na místě jsme ho s lehkým poraněním transportovali na Emergency nemocnice v Karlových Varech," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že u řidiče ještě na místě vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami.

     Článek doplníme o zprávu policie hned, jakmile bude k dispozici.

Foto HZS

Karcher

Jsme oficiální prodejce Kärcher. Nabízíme více než 20 000 produktů Kärcher skladem! Provádíme odborný záruční i pozáruční servis výrobků KÄRCHER, dále provádíme veškeré úklidové a čisticí práce, ostrahu objektů, recepční služby, housekeeping a další.