Aktuálně Foto Pátrání

"Barunko, vrať se domů!" prosí zoufalí rodiče

Policisté, rodina i přátelé pátrají po dívce, která odešla z domova a vypnula si telefon

Autor: Karel Aleš čtvrtek 6. listopadu 14:39 , aktualizace 14:41

Pátrání

Partner článku – Hotel Central - Terraza

 

     Policisté, rodina i přátelé pátrají po Barboře Vamberové, která v pondělí 3. listopadu odešla z domova na Poběžovicku a vypnula si mobilní telefon. 

     "Už další den o naší dceři nemáme žádné zprávy. Naposledy byla lokalizace telefonu v Praze Zličín u Jumparku, poté se objevila informace o Hořovicích u nemocnice. Od té doby nic nevíme a jsme zoufalí. Prosím pomozte nám ji najít. Zavolejte nebo napište na moje číslo 725 440 097 nebo na číslo manželky 602 713 492.

     V případě, že ji uvidíte, okamžitě volejte Policii ČR na lince 158.

     Mockrát děkujeme všem, kteří se už ozvali. Prohledal jsem všechna místa, která jste navrhovali. Nejvíce stop vedlo do Cerhovic, kde mi několik lidí potvrdilo, že Barboru viděli s mladým mužem. Byla psychicky vystrašená, rozplakaná a stopovala směrem na Plzeň. Muž měl blond melíry a menšího psa. Bára má na sobě maskáčové kalhoty a hnědou mikinu.

     Ten muž může být nebezpečný a já to nevzdám, dokud ji nenajdeme!" uvedli již zoufalí rodiče dívky. 

Barbora Vamberová 

Datum narození: 15. 02. 2006
Pátrání vyhlášeno: 03. 11. 2025
Bydliště: okres Domažlice, Poběžovicko
Státní příslušnost: Česká republika

     Policejní mluvčí nám probíhající pátrání po dívce potvrdila. V případě jakýchkoliv informací k pohybu nebo pobytu pohřešované ženy volejte na bezplatnou linku 158, případně se obraťte na nejbližší služebnu Policie České republiky.     

 

Hotel Central - Terraza

Unikátní terasa na střeše hotelu Central s výhledem na celé náměstí. Moderní design i gastronomie, neopakovatelné snídaně. Připravili jsme pro vás menu, které vás okouzlí. Každý pokrm je pečlivě připraven, aby vám přinesl gastronomický zážitek plný chutí a vůní. Přijďte nás zažít