Řidič nezvládl zatáčku u Ejpovického nájezdu na dálnici a skončil s vozem na střeše

Tahle zatáčka je pověstná a to, že ve vysoké rychlosti projet nejde, poznal již nejeden řidič.

15. listopadu 2015 17:47 , aktualizace 17:47

Dálnice Nehody

Řidič osobního vozu, jedoucího z Plzně směrem na Prahu, nezvládl dnes po páté odpoledne průjezd zatáčkou nájezdu na dálnici u Ejpovic. Zatáčka vozidlo vynesla a to následně skončilo převrácené na střeše.
Řečí policejní terminologie: "řidič nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky“, česky řečeno, vjel do této nechvalně známé zatáčky moc vysokou rychlostí a ta ho, jako mnoho jiných řidičů před ním, vynesla.

Řidiče z místa transportovali záchranáři do nemocnice, zatímco jeho spolujezdkyně z nehody vyvázla bez zranění. Vše naštěstí nasvědčuje tomu, že i řidičova zranění zřejmě nebudou vážná.

"Provedená dechová zkouška na alkohol byla s negativním výsledkem," doplnil informace policejní tiskový mluvčí.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS.


Foto: Hasiči